wtorek, 21 marca 2017

Wyniki "Stworzone z PP" - edycja Styczeń-Luty aż do MARCA 2017


Zakończyła się pierwsza edycja  cyklu Stworzone z PP. Zachęcaliśmy do udziału i pokazania nam swoich prac, w których wykorzystaliście stempelki Project Prezent.
Można było zgłosić dowolną ilość prac. Zwycięzcę natomiast wyłoniliśmy drogą losowania. Oczywiście bardzo pomocny jest w takiej sytuacji Random :). Wszystkie prace otrzymały numer kolejny uzależniony od daty zgłoszenia pracy na naszym blogu KLIK. I tak prace zgłoszone w styczniu miały numery od 1 do 9, natomiast prace zgłoszone w lutym otrzymały numery kolejne, czyli od 10 do 14.
Nie zdziwiliśmy się, że maszyna losująca wskazała osobę, która zamieściła najwięcej prac z użyciem naszych stempelków. Zdobywcą nagrody jest więc Anna B. Ciebie Aniu nagrodzimy jednorazowym 25% rabatem na zakup dowolnych pojedynczych stempli Project Prezent i/lub 15% rabatem na zestawy stempli (np alfabety czy zestawy do exploding boxa) w naszym sklepie. 

GRATULUJEMY :)
W sprawie nagrody prosimy o kontakt:
e- ail:  
  projectprezent @ gmail.com

Jednocześnie chcielibyśmy zaprezentować pracę, która została wybrana przez nasz DT jako najpiękniejsza. 
A jest nią pięknie ostemplowany domek 
autorstwa Sabiny.
GRATULUJEMY :)
Dla Ciebie mamy banerek.


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do udziału w kolejnej edycji Stworzone z PP (post rozpoczynający pojawi się jeszcze dziś), oraz w naszym aktualnie trwającym wyzwaniu :)
Ewa
3 komentarze: