Nasze produkty / Our products

Firma Project Prezent powstała z ogromnej pasji. Z pasji tworzenia, poznawania nowych technik rękodzielniczych i dzielenia się nimi z innymi. Wszystko zaczęło się 6 lat temu od tworzenia prostych kartek świątecznych. Dziś pracownia działa na wysokim poziomie i oferuje swoje usługi m.in. w dziedzinie scrapbookingu. 6 lat zdobywania doświadczenia, rozwijania swojej pasji zaowocowało otworzeniem własnej działalności. Realizujemy zamówienia indywidualne, spersonalizowane jak również ogólne, czy nawet zamówienia większe - firmowe.
Firma Project Prezent, tworzy okolicznościowe pamiątki. Jak sama nazwa wskazuje - jesteśmy pomysłodawcami prezentów na różne okazje. 


Project Prezent 
rozwinęła się i jest również producentem ozdób z beermaty 
i stempli do prac kreatywnych.


O tym będzie właśnie ten blog. Nasz Zespół Projektantów będzie Was inspirował i zachęcał do wykorzystywania produktów PP w swoich pracach.


Nasze produkty wykorzystywane są do wszelakich zajęć plastycznych, kreatywnych, głównie w scrapbookingu i cardmakingu. W ramach naszej działalności obok sprzedaży detalicznej prowadzimy również sprzedaż hurtową wymienionych wyżej produktów. Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe. Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty.
 Wykonujemy stemple personalizowane z logo Twojej firmy, bloga, a także pieczątki firmowe, automatyczne:

Wykonujemy również automatyczne pieczątki firmowe, oraz oferujemy usługę grawerowania w różnych materiałach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz