poniedziałek, 13 lutego 2017

Stemple ozdobniki - inspiracja Madzik

Cześć. Chciałabym dziś zwrócić Waszą uwagę na stemple do ozdabiania tła, stemple do robienia jakiegoś zamieszania na kartce, czegoś co wyróżni nasza pracę, co doda wyrazistości, lub po prostu da nam tą kropkę nad i.
W Project Prezent znajdziecie trzy kategorie stempli, które możecie wykorzystywać do takich celów:

Nasze Projektantki bardzo często wykorzystują je w swoich pracach. Zwróćcie uwagę na fajne efekty jakie osiągają dzięki różnym wzorom.

Ja przygotowałam na dziś podziękowania. Są to podziękowania za udział w Jury, w szkolnym konkursie piosenki. Kartki mają formę A5, więc są dosyć spore. 
Do ich ozdobienia wykorzystałam stempel brzózka-gałązka oraz stempel ozdobny zawijas III.Niewiele potrzeba, by uzyskać proste aczkolwiek eleganckie karty. 
Do odbicia stempli wykorzystałam granatowy tusz Latarni Morskiej z naszego sklepu, który również nadaje się do embossingu na gorąco. Efekt embossingu zawsze robi wrażenie, więc zachęcam również do wykorzystywania naszych stempli w tym celu. Jestem bardzo ciekawa efektów Waszego stemplowania, embossowania, tworzenia pięknego tła - w waszych pracach.

Pamiętajcie, że swoje prace, w których wykorzystujecie nasze stemple - możecie zgłaszać do zabawy "Stworzone z użyciem Project Prezent". Zapraszamy.


Pozdrawiam ciepło


3 komentarze:

  1. wow są extra!!! ten papier w nutki to skąd ??

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja zawsze szukam tekturek i wycinanek :D a tu taki fajny pomysł... Piękna inspiracja :)

    OdpowiedzUsuń