czwartek, 10 września 2015

Jesienne kartki w kolorze kraftowym

Witajcie!
Nadchodzi jesień i zauważyłam, że podobnie, jak w zeszłym roku, tak i teraz zaczynam zerkać w kierunku brokatowych złotych i srebrnych świecidełek. Pewnie to dla mnie namiastka słońca. Będąc na spacerze znalazłam żołędzie i eksperymentalnie pomalowała je złotą farbką. Kilka dni leżały na biurku, aż postanowiłam użyć ich do ozdoby kartki. Tak powstały dwa projekty, na bazie kwadratowych kart w kolorze kraftowym z Paka Maka. Jak widzicie, nie dodałam wielu ozdób. Głównym punktem są napisy tekturkowe "love you", "always" i "love". i tak powstały proste jesienne wyznania miłości.

Pozdrawiam Was ciepło!


5 komentarzy:

 1. Ooo, super :) ja lubię taką prostotę!
  Za mną też "chodzi " kolor złoty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie proste, a takie cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niejednokrotnie nosiłam się z zamiarem wykorzystania prawdziwych gałązek w kartkach. Jak je jednak przykleić? Nie jestem posiadaczką pistoletu z klejem na gorąco, a naprawdę "chodzi za mną" wykonanie czegoś z elementami naturalnymi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Barabara - też się nad tym głowiłam, bo podobnie, jak Ty, nie posiadam pistoletu do klejenia na gorąco. Zaryzykowałam przyklejeniem za pomocą kleju Magic i działa! Specjalnie nawet dałam dzieciom kartki do rączek - nie odkleiło się. Oczywiście gałązki dadzą się oderwać, ale jeśli nie będziemy za nie ciągnąć, to się utrzymają :)

  OdpowiedzUsuń